Запчастини та комплектуючі на JCB 3cx 4cx

Номер оголошення 492523

Опис

Одним з провідних напрямків діяльності АНАК ТРЕЙД є дистрибуція запасних частин для будівельної техніки JCB, зокрема екскаваторів-навантажувачів JCB 3CX і JCB 4CX. Знамениті жовті екскаватори-навантажувачі JCB 3CX з характерною лінією кузова можна знайти на будь-якій широті. Унікальний дизайн, функціональність і надійність екскаваторів-навантажувачів JCB 3CX, JCB 4CX і компактних моделей JCB 2CX або JCB 1CX гарантують комфорт і високу продуктивність. Зниження експлуатаційних витрат за рахунок використання двигуна нового покоління JCB і блокування крутного моменту змушує JCB 3CX встановлювати найвищі стандарти інноваційних технічних рішень у світі.

Ефективність роботи кожної машини притаманна підтримання відповідного технічного стану обладнання, включаючи JCB 3CX. АНАК ТРЕЙД пропонує запасні частини для всіх моделей JCB послуги з технічного обслуговування для періодичних технічних оглядів машин JCB.
Тел.: (073) 709-80-08, (098) 709-80-08. Олександр.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Торгівельний Центр Харкова та Харківської області: автомобілі, запчастини та інша техніка Харкова та Харківської області в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Торгівельний Центр Харкова та Харківської області: автомобілі, запчастини та інша техніка Харкова та Харківської області